Sąd Rejonowy w Tczewie GD1T

IV Wydział Ksiąg Wieczystych

ul. Kołłątaja 6
83 - 110 Tczew
Godziny urzędowania:
- poniedziałek: 7.30 - 18.00,
- wtorek - piątek: 7.30 - 15.30.

 

IV Wydział Ksiąg Wieczystych przy Sądzie Rejonowym w Tczewie prowadzi księgi wieczyste oraz sprawy cywilne z zakresu postępowania wieczystoksięgowego dla nieruchomości położonych na obszarze miasta Tczew oraz gmin: Tczew, Gniew, Pelplin, Morzeszczyn oraz Subkowy. Elektroniczne księgi wieczyste nieruchomości położonych na tych terenach będą miały numer rozpoczynający się od GD1T. Ich treść można sprawdzić na stronie ekw.ms.gov.pl.

Wydawanie odpisów ksiąg wieczystych możliwe jest w godzinach pracy wydziału wieczystoksięgowego. W wydziale można składać wnioski o założenie lub zamknięcie księgi wieczystej, jak również zaświadczenia, jak również wypisy z aktów notarialnych. Wydział wieczystoksięgowy nie zajmuje się ustalaniem numerów księgi wieczystej po adresie nieruchomości.

Jak uzyskać numer ksiegi wieczystej

Aby ustalić numer KW mając tylko numer działki lub znając lokalizację nieruchomości  można skorzystać z naszej wyszukiwarki  na stronie Hipoteki.pl.  Oferujemy zarówno ustalanie numerów księgi wieczystej po adresie nieruchomości, jak i po numerze działki. Do pozyskania tych danych potrzebny jest tylko adres e-mail, na który będziemy mogli wysłać odszukane numery KW.

Opłata za ustalenie numeru księgi wieczystej to 19 zł w przypadku płatności DotPay lub PayPal i 30,75 zł, jeśli zdecydujemy się na płatności SMS Premium. Płatności dokonuje się dopiero po odszukaniu numer księgi wieczystej. Jeśli zatem go nie odnajdziemy – nie będzie potrzeby dokonywania opłaty.

Sprawdź również: