Sąd Rejonowy w Malborku GD1M

V Wydział Ksiąg Wieczystych

ul. 17 Marca 3
82 - 200 Malbork
Godziny urzędowania: - poniedziałek: 7.30 - 18.00,
- wtorek - piątek: 7.30 - 15.30.

V Wydział Ksiąg Wieczystych przy Sądzie Rejonowym w Malborku prowadzi księgi wieczyste i rozpatruje sprawy z zakresu postępowania wieczystoksięgowego dla miasta Malbork oraz gmin: Malbork, Lichnowy, Miłoradz, Nowy Staw, oraz Stare Pole.

Elektroniczne księgi wieczyste prowadzone przez ten wydział mają kod zaczynający się od GD1M. Ich treść można sprawdzić na stronie ekw.ms.gov.pl. W wydziale składa się wnioski o wpis do księgi wieczystej oraz o założenie lub zamknięcie KW. Można również uzyskać wypisy aktów notarialnych, których oryginały zostały przekazane przez notariuszy. Wydział Wieczystoksięgowy nie zajmuje się ustalaniem numeru księgi wieczystej po adresie nieruchomości.

Numer księgi wieczystej po adresie nieruchomości lub po numerze działki można ustalić korzystając z naszego portalu: Szukaj po adresie, Szukaj po numerze działki lub Szukaj po ID działki. Wystarczy tylko uzupełnić jeden z formularzy prawidłowymi danymi. Koszt tej usługi to 19 zł w przypadku płatności DotPay i PayPay lub 30,75 zł wybierając płatności SMS Premium. Opłata za usługę wymagana jest dopiero po odszukaniu przez nas numeru księgi wieczystej. Jeśli nie znajdziemy go w systemie – nie będzie konieczne uiszczanie opłaty.

 

Sprawdź również: