Sąd Rejonowy w Tucholi (Oddział w Sępólnie Krajeńskim) BY2T

V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sępólnie Krajeńskim

ul. Wojska Polskiego 22
89 - 400 Sępólno Krajeńskie

Godziny urzędowania:

- poniedziałek: 7.30 - 18.00,
- wtorek - piątek: 7.30 - 15.00.

 

V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sępólnie Krajeńskim posiada kod BY2T, co oznacza, iż księgi wieczyste prowadzone przez ten wydział będą miały numer rozpoczynający się właśnie od BY2T. Właściwość miejscowa tego wydziału obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Sośno, Więcbork.

W Wydziale można składać wnioski o założenie księgi wieczystej oraz w wpis w księdze wieczystej. Wydział wydaje również wypisy aktów notarialnych, których oryginały zostały przekazane przez notariuszy, mających swoje siedziby na obszarze właściwości miejscowej Sądu Rejonowego w Tucholi. Aby dokument mógł stanowić podstawę wpisu do księgi wieczystej powinien zostać złożony w odpowiedniej formie – decyzja administracyjna, odpis orzeczenia sądowego, tytuł wykonawczy, oświadczenie z notarialne poświadczonym podpisem.

W wydziale nie ma możliwości ustalenia numeru księgi wieczystej po adresie czy numerze działki. Umożliwia to jednak nasza strona, która oferuje także ustalenie kw po numerze ID działki. Wszystko, co trzeba zrobić, by uzyskać te informacje to poprawnie uzupełnić odpowiednie pola wyszukiwania i uiścić odpowiednią opłatę – 19 zł w przypadku płatności elektronicznej lub 30,75 zł w przypadku płatności SMS Premium.

Jak ustalić numer księgi wieczystej?

 

Aby odszukać numer księgi wieczystej po adresie konieczne jest poprawne wpisanie prawidłowych danych w wyszukiwarkę tj. nazwę miejscowości, ulicę numer budynku i jeśli posiadamy – numer lokalu. Na tym etapie istotne jest, by podane dane informacje zostały wpisane bezbłędnie, wtedy system będzie mógł odnaleźć dane. W przypadku wyszukiwania numeru księgi wieczystej po numerze działki, należy podać poprawne dane – miejscowość i numer działki lub sam numer ID działki.Wyszukiwanie numeru księgi wieczystej po adresie, jak i po numerze działki kosztuje 19 zł w przypadku płatność elektronicznej (DotPay i PayPal) oraz 30,75 zł w przypadku płatności SMS Premium.

Jak pobrać numer księgi wieczystej?

 

Numery kw udostępniane są natychmiast po dokonaniu opłaty. Możne otworzyć je w naszej przeglądarce, pobrać bezpośrednio na komputer lub wysłać na maila.

 

Sprawdź również: