Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów WA1M

VI Wydział Ksiąg Wieczystych

ul. Solidarności 58
00 - 240 Warszawa
Godziny urzędowania:
- poniedziałek: 8:30 – 18:00
- wtorek – piątek: 8:30 – 15:30.

Właściwość miejscowa:
Części m.st. Warszawy w granicach dzielnic: Bemowo, Bielany, Ochota i Żoliborz oraz gminy Izabelin.

 

VI Wydział Ksiąg Wieczystych przy Sądzie Rejonowym Warszawa Mokotów posiada kod WA1M, co oznacza, iż elektroniczna księga wieczysta, dla nieruchomości prowadzonej przez ten wydział będzie numer zaczynający się właśnie od WA1M.

Księgi wieczyste można przeglądać w wydziale wieczystoksięgowym sądu rejonowego, w godzinach urzędowania. Jeśli jesteśmy w posiadaniu numerów ksiąg wieczystych – można sprawdzić treść kw online za darmo – na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości lub na naszej stronie Pobierz księgę wieczystą, która umożliwia nie tylko wgląd do księgi wieczystej, ale również jej pobranie w wersji pdf.

W przypadku braku numerów księgi wieczystej – istnieje możliwość ich wyszukania po adresie, ID lub numerze działki na naszej stronie hipoteki.pl. Usługa ta jest odpłatna i kosztuje 19 zł w przypadku płatności elektronicznych lub 30,75 zł w przypadku płatności SMS Premium.

elektroniczne księgi wieczysteksięgi wieczyste warszawa

Księgi wieczyste po adresie

Wyszukiwanie numeru księgi wieczystej po adresie to najpopularniejsze rozwiązanie. Jeśli tylko znamy adres interesującej nas nieruchomości – możemy wyszukać i sprawdzić jej księgi wieczyste bez wychodzenia z domu. 
W przypadku wyszukiwania księgi wieczystej po adresie – należy sprawdzić poprawność wpisanych danych i koniecznie używać polskich znaków. W przeciwnym wypadku system nie odszuka numeru kw.

Księgi wieczyste po numerze działki

Jeśli nie jesteśmy pewni, adresu nieruchomości, ale mamy przed sobą jej mapę lub umiemy korzystać z Geoportalu – możemy wyszukać numery księgi wieczystej po numerze działki. W takim przypadku należy jednak zwrócić uwagę, że numery działki to nie to samo co numer ID (identyfikacyjny działki). Numer ID działki jest zdecydowanie dłuży i zawiera w sobie kod województwa, powiatu, obrębu, czy wreszcie numer działki.

020304_2.0008.195 – W przypadku tego numeru ID – numer działki to tylko ostatnia liczba po kropce, czyli 195.

Księgi wieczyste po numerze ID działki

Tak jak wspomniano powyżej – oferujemy również wyszukiwanie numerów księgi wieczystej po ID działki. W takim przypadku wystarczy posiadać numer ID działki, który bez problemu odszukamy na Geoportalu. 

Wydziały Wieczystoksięgowe Warszawa Mokotów: