Sąd Rejonowy w Częstochowie (Oddział Kłobuck) CZ2C

X Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Kłobucku

ul. Wieluńska 17
42-100 Kłobuck
Godziny urzędowania:
- poniedziałek: 7.45 - 18.00,
- wtorek - piątek: 7.45 - 15.15.

 

X Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Kłobucku posiada kod CZ2C i rozpoznaje sprawy wieczysto-księgowe dla gmin: Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedźno, Opatów, Panki, Popów, Przystajn oraz Wręczyca Wielka. Jeśli zatem posiadamy nieruchomości znajdujące się na terenie powyższych miejscowości, numer elektronicznej księgi wieczystej prowadzonej dla tej nieruchomości będzie zaczynał się właśnie od CZ2C. 

Biuro Podawcze X Zamiejscowego Wydziału Ksiąg Wieczystych przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.15, a w każdy poniedziałek pełni dyżur do godz. 18.00.
Wydawanie odpisów w X Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych w Kłobucku oraz przeglądanie ksiąg wieczystych możliwe jest od poniedziałku do piątku w godz.  7.45 - 15.15 , a w każdy poniedziałek jest pełniony dyżur do godz. 18.00. Przeglądanie księgi wieczystej jest również możliwe online, na stronie ekw.ms.gov.pl lub na naszej stronie Pobierz księgę. By jednak sprawdzić treść księgi wieczystej przez internet należy posiadać ich numer.

Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie?

Wydziały wieczystoksięgowe nie ustalają numeru księgi wieczystej po adresie. Można to jednak zrobić za pośrednictwem naszego portalu, korzystają z wyszukiwarki TUTAJ. Wystarczy podać poprawne dane – nazwę miejscowości, adres i numer budynku/lokalu. Istnieje także możliwość ustalić numery księgi wieczystej po numerze działki lub po jej ID.  Oczywiście, aby wyszukać te informacje, potrzebne są poprawne dane (miejscowość i numer działki lub tylko ID działki).

Opłaty

Wyszukanie numeru księgi wieczystej po adresie, numerze ID lub numerze działki to 19 zł w przypadku płatności DotPay lub PayPal, a 30,75 zł w przypadku płatności SMS. Za numer księgi płaci się dopiero po jego wyszukaniu. Jeśli nie posiadamy w bazie numeru kw dla zleconej lokalizacji, nie uiszcza się opłaty.

 

Sprawdź również: