Sąd Rejonowy w Myszkowie CZ1M

V Wydział Ksiąg Wieczystych

ul. Kwiatkowskiego 2
42 - 300 Myszków
Godziny urzędowania:
- poniedziałek: 7.30 - 18.00
- wtorek - piątek: 7.30 - 15.00


V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Myszkowie posiada kod CZ1M. Jego właściwość miejscowa obejmuje  miasto Myszków oraz gminy: Dąbrowa Zielona, Irządze, Koniecpol, Koziegłowy, Kroczyce, Lelów, Niegowa, Poraj, Przyrów, Szczekociny, Włodowice, Żarki. Jeśli zatem posiadamy nieruchomości na terenie jednej z powyższych miejscowości, numer elektronicznej księgi wieczystej będzie rozpoczynał się właśnie od kodu CZ1M.

W wydziale można składać wnioski o wpis własności wieczystego użytkowania, ograniczonych praw rzeczowych, praw osobistych i roszczeń.  Wydział nie ustala numerów ksiąg wieczystych po adresie.

Księgi wieczyste po adresie

Numer księgi wieczystej po adresie można ustalić za pośrednictwem naszej strony, w zakładce (po Adresie). Aby znaleźć intersujące nas informacje należy podać poprawne dane względem lokalizacji, czyli miejscowość, ulicę, numer domu i numer lokalu. Podobnie wgląda wyszukiwanie kw po numerze działki, oczywiście – należy wtedy podać numer działki lub jej ID.

Opłaty

Zarówno wyszukanie księgi wieczystej po adresie, jak i po numerze działki kosztuje 19 zł, jeśli zdecydujemy się uiścić opłatę poprzez system płatności DotPay lub PayPal. Z kolei przy płatności SMS Premium, opłata za wyszukanie numeru kw będzie wynosiła 30,75 zł z VAT.

Dostęp do księgi wieczystej

Po uzyskaniu numeru księgi wieczystej, możemy bezpłatnie sprawdzić jej treść i pobrać PDF’ie na komputer. Należy jednak pamiętać, że pobrana w ten sposób treść księgi wieczystej nie będzie równoznaczna z odpisem/wypisem, czy zaświadczeniem, wymaganym przez dany urząd.

 

Sprawdź również: