Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim GW1G

VI Wydział Ksiąg Wieczystych

ul. Chopina 52
66 - 400 Gorzów Wielkopolski
Godziny urzędowania:
- poniedziałek: 8.30 - 18.00,
- wtorek – piątek: 7.15 - 15.15.

 

VI Wydział Ksiąg Wieczystych przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim posiada kod GW1G. Oznacza to, że elektroniczne księgi wieczyste prowadzone przez ten wydział będą miały numer zaczynający się właśnie od GW1G. Właściwość miejscowa tego sądu obejmuje miasto Gorzów Wielkopolski oraz gminy: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn, Santok, Witnica.

Wydział zajmuje się zakładaniem i prowadzeniem elektronicznych ksiąg wieczystych, jak również rozpoznawaniem wniosków o wpis własności, użytkowania wieczystego, ograniczonych praw rzeczowych, praw i roszczeń osobistych, jak również rozpoznaje wnioski o wykreślenie tych praw i wydaje odpis z ksiąg wieczystych.Treść księgi wieczystej można sprawdzić na stronie ekw.ms.gov.pl. Należy jednak posiadać numer elektronicznej księgi wieczystej. Wydział nie zajmuje się ustalaniem numeru księgi wieczystej po adresie nieruchomości ani po numerze działki.

Tego rodzaju usługę oferujemy jednak na naszym portalu hipoteki.pl. Ustalamy zarówno numer księgi wieczystej po adresie, jak i po numerze działki oraz po jej ID. Aby odszukać numer księgi wieczystej, czy to po adresie nieruchomości, czy tez po numerze działki wystarczy skorzystać z jednej z naszych wyszukiwarek i podać prawidłowe dane.

Koszt ustalenia numeru księgi wieczystej to 19 zł w przypadku płatności elektronicznych oraz 30,75 zł w przypadku płatności SMS Premium. Opłaty dokonuje się dopiero po ustaleniu numeru KW, jeśli więc nie odnajdziemy numeru księgi, nie musimy uiszczać opłaty.

Sprawdź także: